2012 metais „Starburst“ triukšmingai pradėjo savo šlovės žygį vaizdo žaidimų pasaulyje. Beveik per 8 metus jis tapo populiariausiu tiesioginio prisijungimo vaizdo žaidimų automatu, ir jo populiarumas nemažėja. Žaidimą sukūrė vienas didžiausių vaizdo žaidimų gigantų „NetEnt“.

Nors šis žaidimas labai nesiskiria nuo kitų, be to, jis gana paprastas ir be premijinių žaidimų bei nemokamų sukimų, užburia savo paprastumu. Tai yra paprastas penkių juostų ir dešimties išmokų žaidimas, kurio smulkios detalės lemia tai, kad žaidėjų skaičius metams bėgant auga. Kad sužinotumėte, kokios tos detalės, kviečiame susipažinti su žaidimo specifika toliau išdėstytame aprašyme.

Kodėl „Starburst“ taip vilioja?

„Starburst“ savo žaidėjus vilioja ryškiomis animacijomis ir paprasta žaidimo taktika.  Žaidimų automato animacijos yra ryškios ir žaižaruojančios kaip ir pats žaidimo pavadinimas.

Žaidimo ryškumas yra savotiškai svaiginantis ir net truputį hipnotizuojantis – brangakmeniai, aksominis fonas, paprasta sąsaja ir elementarios, suprantamos taisyklės. Visa, kas minėta, gali drąsiai būti vadinama žaidimo raktu jau kelerius metus visame pasaulyje. Remiantis žaidimo sėkme, yra sukurta ir žaidimo mobili versija, kurią galite įsidiegti savo išmaniuosiuose telefonuose aplikacijos būdu.

„Starburst“ taisyklės

Nors žaidimo taisyklės yra paprastos, žaidimas nėra nuobodus ir vienareikšmis. Žaidimas turi ir „Autoplay“ bei „Max Bet“, arba didesnio statymo, funkciją. „Staburst“ stebuklingumo paslaptis yra jo paprastumas bei suprantamos taisyklės. Taip pat labai svarbu tai, kad žaidimas gana lengvai prieinamas – nereikia išeiti iš namų, nes pakanka tik įjungti kompiuterį arba paimti į rankas telefoną. Išmaniųjų telefonų eros pradžia taip pat turėjo didelės įtakos žaidimo populiarumui bei tobulėjimui.

Jei norite žaisti kompiuteriu

Žaidimo versijoje, kurią galime matyti kompiuterių ekranuose, naudojamas vaizdo žaidimų automatų standartas, kurį esame įpratę matyti kituose tiesioginio prisijungimo žaidimuose – penki etapai ir dešimt išmokų linijų.

Skirtingai nei kituose žaidimuose, „Starburst“ žaidime yra specialūs „Wild“ simboliai, vadinami „Starburst Wild“. Jie paprastai pasirodo trečioje, ketvirtoje ir penktoje žaidimo juostoje ir nekeičia savo padėties per tris sukimus, taip suteikiama galimybė pakreipti žaidimo eigą nenumatyta kryptimi ir laimėti sumą, kuri daug kartų didesnė už pradinį statymą.  Pakartotinių sukimų skaičius didėja, jei jau esamų pakartotinių sukimų metu pasirodo naujų „Wild“ simbolių, kurie lieka šalia jau esančių „Starburst Wild“ simbolių.

Taip pat yra galimybė laimėti abiem žaidimo kryptimis, ne tik viena. Tuo „Starburst“ ir skiriasi nuo kitų tokio tipo žaidimų, kuriuose yra dešimt išmokų linijų.

Žaidimas mobiliuoju prietaisu

Šiais laikais nereikia jaudintis dėl žaidimų pritaikymo mobiliesiems prietaisams. Beveik visos populiariausios aplikacijos yra pritaikytos „Android“ bei „iOS“ prietaisams, įskaitant ir „Starburst“. Dėl grafikos ir garso skirtumų nereikia jaudintis, nes tokių nėra, be to, tai, kad žaidimas palaiko lietimui jautrų valdymą, yra neįtikėtinai patogu ir paprasta.

Jei esate įpratę naudotis mobilaus kazino teikiamais privalumais, tai „Starburst“ mobiliąją versiją tikrai įvertinsite labiau nei kiti, o svarbiausia yra tai, kad mobilioji žaidimo versija funkcijų bei taisyklių požiūriu yra tokia pati versija, kokią naudojame kompiuteryje.

Ar žaidimas turi ypatingų funkcijų?

Didelė vaizdo žaidimų pasiūla išlepino žaidėjus, nes neįmanoma rasti žaidimo, kuris patiktų bet kuriam žaidėjų tipui, net jei skiriasi tik niuansai. „Starburst“ galėtų nusivilti tie, kurie iš vaizdo žaidimo tikisi visos standartinės grafikos bei funkcijų, nes žaidime nėra „Scatter“ simbolio ar daugiklių, bet yra kitų papildomų privalumų. Jau vien minėtasis „Starburst Wild“ simbolis suteikia papildomų sukimų, galinčių pakeisti visą žaidimo eigą. Laimėjimas abiem kryptimis taip pat tikrai traukia žaidėjus, nes taip atsiranda galimybė laimėti, jei trys arba daugiau vienodų simbolių pasirodo pirmosiose trijose juostose iš kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę pusę.

Kiek galima laimėti?

Būna, kad kai kuriems azartiniams žaidimams bei loterijoms yra taikomas progresinis ir nekintamas džekpoto dydis. Progresinio džekpoto sukaupta suma priklauso nuo žaidime įneštos pinigų sumos, o nekintamas džekpotas suteikia galimybę laimėti vieną nekintamą pinigų sumą, kurios dydis nesikeičia. „Starburst“ žaidimui taikomas progresinis džekpotas, bet ir maksimali įmanoma suma, kurią galima laimėti, yra labai viliojanti – 50 000 eurų. Be to, nėra svarbu, ar statymai yra 1, 2 ar 10 eurų dydžio, galutinė suma, kurią galima laimėti, yra nekintama.

Kokios yra išmokos ir ar statymai yra riboti?

Oranžiniai, violetiniai ir mėlyni brangakmeniai yra mieli gražūs, bet žaidime didžiausią vertę turi būtent žalių ir geltonų brangakmenių simboliai. Jei pasitaiko šie simboliai, tai išmokos automatiškai padidėja. Vienas vertingiausių simbolių žaidime yra simbolis 7. Jei pavyksta atsukti penkis iš jų, tada yra galimybė gauti 120 monetų. „Bar“ simbolis yra aukso spalvos, dar labiau viliojantis, nes suteiks 250 monetų, jei pasiseks išsukti penkis vienodus simbolius vienoje linijoje.

Statymų ribos yra gana plačios. Galite žaisti tiek su labai dideliais, tiek su mažais statymais. Tai yra, kad būsite laukiamas „Starburst“ pasaulyje nepriklausomai nuo to, ar statymas bus 10 centų ar 100 eurų.

„Starburst“ yra idealus pavyzdys to, kad viskas, kas genialu, yra paprasta. Šį žaidimą pamėgo net tie, kurie paprastai renkasi sudėtingesnę grafiką ir žaidimus su sudėtingesnėmis taisyklėmis. Visiškai tvirtai galime teigti, kad „Starburst“ nuo scenos taip greitai nedings, todėl kviečiame nelaukti ir prisijungti prie plataus „Starburst“ žaidėjų rato!